لكه هاي آفتاب  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

لكه هاي آفتاب


زماني كه پوست شما در معرض نوروفروغ شديد آفتاب قرار مي‌گيريد ساخت سلولهاي قهوه اي رنگي كه به آن‌ها ملانوسيت مي‌گويند ارتقاء پيدا ميكند.

كرم ضد لك عالي
به‌اين لكه هاي تيره همينطور لكه هاي سن، لكه هاي آفتاب، كبد و حاملگي مي‌گويند. اين لكه هاي قهوه اي معمولا بر روي پوست فيس، دستها، گردن و سينه ظواهر مي‌شوند.
بعضا از مهم ترين عوارض بوجود داخل شدن اين لكه ها عبارتند از: قرار به دست آوردن در معرض روشنايي آفتاب، بالا رفتن سن، كارداران ژنتيكي، حاملگي، استرس، نگهداري نكردن از پوست، كبد ضعيف، كمبود ويتامين C و B12، سيگار كشيدن، سرطان و بيماريهايي مانند ديابت هست.
به گزرش آلامتو به گزارش Top10HomeRemedies؛ لكه هاي قهوه اي بي زيان مي‌باشند البته سبب ساز زشت شدن صورت شما مي‌شوند. بدين ترتيب بايستي راهي براي خلاص شدن از شر آن ها پيدا فرمائيد. براي پر‌نور خيس كردن اين لكه ها تعدادي خط مش سهل و آسان و طبيعي را كه ميتوانيد در خانه آن‌ها را آزمون فرماييد به شما سفارش مي‌كنيم.
ترب كوهيلكه هاي تيره روي پوست
ترب كوهي يكي‌از گياهاني هست كه به شما امداد مي‌كند از شر لكه هاي قهوه اي خلاص گرديده و چهره شما‌را خالي از لكه مينمايد. مي‌توانيد از پودر آن ماسك تهيه و تنظيم كرده از آن بر روي پوست چهره خويش به كارگيري فرماييد.
همينطور ميتوانيد آن را رنده كرده و با سركه سيب و يا اين كه دوغ در پياله شيشه اي تركيب كرده و بمدت 2 هفته آن را كنار بگذاريد. بعداز سپري شد 2 هفته ادغام را از صافي عبور داده و با پنبه آن را روي فيس بماليد. از اين ماسك 3روز در هفته و به مقطع يك ماه به كار گيري فرمائيد.
خاصيت انبه هندي براي لكه هاي رخآنزيمهاي جانور در انبه هندي به شما در رفع لكه هاي قهوه اي و جوشهاي چهره امداد مي‌كنند.
يك قاشق سوپخوري انبه نپخته رنده گرديده را بر روي پوست رخ خويش بماليد و اذن دهيد 20 دقيقه روي پوست شما بماند بعد آن را با آب گرم بشوييد. به محض به كارگيري از آن فيس شما پاك و صاف خواهد شد. هفته اي 2 توشه از انبه به كار گيري كرده و تا روزگار ناپديد شدن لكه ها آن را كنار نگذاريد. از آنجاييكه بعضا از اشخاص به انبه آلرژي دارا هستند لازم هست 24 ساعت پيشين از به كار گيري آنرا روي پوست خويش آزمايش نماييد.
مويز قرمز رنگمويز قرمز‌رنگ نيز يك كدام از موادي مي باشد كه سبب ساز ناپديد شدن لكه هاي قهوه اي ميشود. يك چهارم فنجان مويز قرمز‌رنگ له گرديده نارس را با يك قاشق سوپخوري عسل تركيب كرده آن را به بازه زماني نيم ساعت روي پوست خويش بگذاريد. بعد از آن آن را با آب گرم بشوييد و سپس از آب ليموي جديد بر روي پوست خويش به كار گيري فرمائيد.
توصيه امروز
قالب يك سري منظوره ماي ايكس | MYXقالب تعدادي منظوره ماي ايكس | MYX
تاثير آب ليمو بر لك فيسآب ليمو با داشتن خواص سپيد كنندگي به شما ياري ميكند كه از شر لكه هاي قهوه اي خلاص گرديد. مي‌توانيد آب ليمو را مستقيما روي نصيب متبوع بماليد و بگذاريد 30 دقيقه بماند آن‌گاه با آب سرد بشوييد.
براي گرفنن سود مثبت مي بايست 2 توشه در هفته وبمدت 2 ماه ازآب ليمو استعمال فرمائيد. افرادي كه دارنده پوست حساس مي‌باشند بايستي آب ليمو را با گلاب يا اين كه عسل رقيق كرده وسپس بر روي پوست خويش به كار گيري نمايند. طرز ديگر اين هست كه آب ليمو را با شكر ادغام نمائيد و از آن به برهه زماني نيم ساعت روي پوست به كار گيري كرده و بعد از آن با آب سرد بشوييد.
دوغدوغ دارنده اسيد لاكتيك هست كه بسيار براي پوست اثر گذار است. براي از در بين بردن لكه هاي قهوه اي ميتوانيد روي دوغ اكانت نماييد. از يك تكه پنبه به كارگيري كرده و دوغ را بر روي لكه هاي قهوه اي بماليد و بعداز يك سري دقيقه با آب بشويد. با سپري شد روزگار خواهيد رويت كرد كه چه‌طور لكه ها ناپديد خواهند شد.
اشخاصي كه دارنده پوست چرب و جوش دار مي باشند مي‌توانند دوغ را يار آب ليمو مصرف نمايند. مي‌توانيد 4 قاشق چايخوري دوغ را با 2 قاشق چايخوري آب گوجه تركيب كرده و بر روي نصيب متبوع بماليد. اين ادغام هم در ناپديد شدن لكه ها به شما امداد مي‌كند.
رفع جاي آكنه و لكه هاي قهوه اي رخرفع جاي آكنه و لكه هاي قهوه اي فيس
معالجه لكه رخ با ماستماست يكي معمولي ترين و امن ترين روشها براي از در بين بردن لكه هاي قهوه اي هست كمي از ماست را روي نصيب متبوع ماليده و بگذاريد 20 دقيقه روي پوست بماند تا كم آب شود. آنگاه آن را با آب سرد بشوييد. براي به چنگ آوردن فيض سريعتر مي‌توانيد گذشته از خواب به طريق خويش ماست زده و بگذاريد تا صبح روي چهره شما بماند.
مي‌توانيد با مخلوط 1قاشق سوپخوري ماست،2 قاشق سوپخوري آرد جو دو راز و يك قاشق سوپخوري آب ليمو ماسك تنظيم فرماييد. اين ماسك را بر روي لكه ها بماليد و بگذاريد نيم ساعت بماند آن گاه آن را با آب سرد بشوييد. از اين ماسك بصورت روزمره و بمدت 1 الي 2 ماه به كار گيري نماييد. بعداز ماسك از كرم مرطوب كننده به كار گيري نماييد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۵۵ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :