بهترين ضد لك هاي گياهي  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

بهترين ضد لك هاي گياهي


سل:
عسل، يك لايه بردار طبيعي مي‌باشد كه ميتواند به شما امداد ميكند تا پوستي پر‌نور خيس داشته باشيد يكي‌از چيزهاي خوب درباره ي عسل اين مي‌باشد كه ابدا بد نميشود ، همان گونه كه تا قبل از اين ذكر شد، شما ميتوانيد عسل را با سيب زميني ادغام نمائيد تا يك خمير ( ماسك)، براي پوستتان داشته باشيد.

بهترين كرم ضد لك
براي اين معالجه طبيعي، عملكرد نماييد از عسل طبيعي و خالص به كارگيري فرمائيد (خير عسل فراوري گرديده در مغازه مواد غذايي).
يك قاشق غذاخوري عسل را با دو قاشق غذاخوري آب گوجه خارجي ادغام نمائيد، تا يك خمير بدست آيد.اين تركيب را روي فيس خويش بگذاريد، با تمركز طولاني تر بر نقاط تيره ، بماند تا كم آب شود و بعد از آن با آب گرم را بشوريد.اين معالجه به اندازه كافي ملايم هست و مي‌توانيد دو توشه در روز صورت پذيرد.روغن كرچك:
روغن كرچك، پوست شمارا پاك نگه ميدارد و دربردارنده ويتامين E هست كه قادر است به كاهش لكه هاي تيره ياري دهد
حدود پنج قطره روغن كرچك را روي يك تكه پنبه بريزيد،دو توشه در روز بر روي بخش ها پوستي نقص‌ دار خويش بزنيد ،حدود يك ساعت روغن بر روي صورتتان بماند و بعد از آن آن را بشوييد.همينطور مي‌توانيد نسبت هاي معادل از روغن كرچك و روغن نارگيل را باهم مخلوط فرماييد و آن را روي پوست بماليد، بگذاريد تا حدود 15 دقيقه بماند و آن‌گاه آن را بشوريد. يك توشه در روز انجام دهيد.
علت لك قهوه اي پوست
معالجه با گذاشتن دوبار در روز روغن كرچك روي لك آلوئه ورا:
آيا مي خواهيد بدانيد كه چه گونه با به كارگيري از آلوئه ورا نقاط تيره صورتتان را تميز نماييد؟ در صورتي‌كه از پيشين يك گياه آلوئه داشته ايد،
يك برگ آلوئه ورا را برداريد و پاره اي از ژل هاي نو برگش را بيرون فرماييد.آن را به حالت خويش بزنيد، به آرامي ماساژ دهيد و اذن دهيد به زمان 20 دقيقه بماند.رخ خويش را بشوريد و از اين معالجه خانگي براي چنددفعه در روز تا بهبود يافتن به كار گيري نماييد.مي‌توانيد مقداري ژل آلوئه ورا را خريداري فرماييد، ولي از جور جديد.توت خارجي :
آيا از توت خارجي براي بين وعده خويش مصرف مي‌كنيد؟ يك‌سري تا از آنان را براي صورتتان كنار بگذاريد !
يك قاشق غذاخوري عسل و پنج توت خارجي را در تركيب كن، تركيب فرمائيد.خمير را روي فيس خويش قرار دهيد، و اذن دهيد تا حدود 40 دقيقه بماند و بعد از آن با آب گرم بشوييد، و روز آنگاه گشوده انجام دهيد به جاي آن، ميتوانيد تعدادي توت خارجي را له فرماييد و با يك قاشق غذاخوري سركه سيب ادغام فرمائيد.اين خمير را روي چهره خويش بماليد، 20 دقيقه بماند، و آن گاه آب را بشوريد، از اين خمير ميتوانيد دو توشه در هفته به كار گيري فرماييد.سركه سيب:
سركه سيب ،به تنهايي يك عنصر بسيار عالي ميباشد و يا اين كه مي قدرت از آن در بقيه معالجه هاي خانگي بهره مند شد (همانگونه كه ما چندين گزينه را ذكر كرديم). يك معالجه روزمره سبك وملايم:
نسبت هاي هم اندازه از سركه سيب، آب و عسل (حدود يك قاشق چاي خوري از هرمورد) را باهم تركيب فرمائيد.محلول را روي فيس خويش بماليد و اذن دهيد تا حدود 15 دقيقه بماند.آنگاه آن را با آب بشوريد.يكي‌از ديگر از معالجه هاي سركه سيب براي پوست شبيه به عبارتي شيوه قبلي هست، ولي بايستي يك روز درميان استعمال شود يك قاشق چاي خوري سركه سيب را با يك قاشق غذاخوري آب پرتقال تركيب نماييد ، اذن دهيد تا روي صورتتان كم آب شود و بعد آن را بشوييد.
پاپايا:
پاپايا، دربردارنده آنزيم پاپائين مي‌باشد كه پوست را لايه برداري و پر‌نور ميكند در شرايطي كه به لاتكس آلرژي داريد، نبايد از پاپايا به جاي معالجه لك هاي تيره خويش استعمال نماييد. يكي درمانهاي معمولي پاپايا، مشتمل بر اين مي باشد.
نيمي از ميوه را تركيب نماييد و اين خمير را سه توشه در هفته به طريق خويش بزنيد.اذن دهيد خمير 20 دقيقه روي صورتتان بماند و بعد آن را با آب گرم بشوريد.همينطور، مي‌توانيد پاپايا له گرديده را با دو قاشق غذاخوري و يك قاشق چاي خوري روغن نارگيل ادغام نمائيد.نسبتاً نيم ساعت اذن دهيد تا خمير روي صورتتان بماند و آن‌گاه صورتتان را بشوريد ، مانند او‌لين معالجه، از اين طرز هم سه توشه در هفته به كار گيري نماييد.


برچسب: بهترين كرم ضد لك،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۶:۵۹ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :