جوش هاي هورموني و آكنه  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

جوش هاي هورموني و آكنه


از در ميان بردن جوش چهره در يك روز به راحتي قابليت و امكان پذير ميباشد. جوش ها ميتوانند معالجه شوند ولي از دربين بردن سريع جاي جوش كه باقي مي‌ماند سخت ميباشد. البته چه‌گونه مي قدرت در كوتاه ترين دوران جاي جوش را از دربين پيروزي؟
كرم ضد لك عالي
جوش هاي هورموني و آكنه مي‌توانند لكه هايي بر روي چهره شما ساخت نمايند. هنگامي كه كه باكتري ها در منافذ پوست نفوذ مي نمايند، عفونت خويش را به طور جوش نشان ميدهد.
از در ميان بردن جوش در چندين ثانيهمقاله پيشنهادي
پوشك 21 هزار تومان تحت بها بازار!در حالي كه اشخاص ممكن ميباشد نتوانند در يك روز يك جوش را كاملا از در ميان ببرند، آنان ميتوانند پيشرفت بزرگي در كوچك سازي لك و كاهش قرمزي آن داشته باشند. در پي اين مقاله به تعريف سريع ترين طريق هايي مي‌پردازيم كه براي حذف ظواهر بد جوش ها پيشنهاد مي گردند.
براي از ميان بردن جوش، شخص به صورت جدا نبايد به بازي، فشردن يا اين كه تخليه جوش بپردازد. انجام اين عمل قادر است باكتري هايي كه سبب به آكنه گرديده اند را در سطح پوست پخش نمايند و در‌اين‌صورت‌ خطر عفونت جوش و توليد جراحت آكنه ارتقا پيدا مي‌كند.
از در ميان بردن جوش فيس در يك روزممكن ميباشد اين نحوه ها سبب ساز از في مابين بردن جوش رخ در يك روز شوند. پس با اعتنا و حفظ به انجام آن‌ها بپردازيد. براي اين عمل در آغاز با يك شوينده ملايم به شستشوي حوزه‌ جوش بپردازيد. بعد از شستشو اين نصيب را با يك حوله كم آب منزه نماييد.
از يك پماد مطلوب براي كم آب كردن جوش به كار گيري نمائيد. نمونه هايي از اين پماد ها مي‌تواند مواد طبيعي يا اين كه شيميايي گوناگون باشند. به عنوان مثال روغن درخت چاي، بنزوئيل پراكسيد يا اين كه ساليسيليك اسيد چنين خاصيتي دارا هستند. اين پماد را بر روي جوش و منطقه حريم آن بماليد و براي اين فعاليت از دستان به طور كامل منزه خويش استعمال نمائيد، تا به اين صورت بتوانيد منافذ و ساختار ذيل آن را به نيكي پوشش دهيد. درپي بهتر ميباشد به موارد ذيل اعتنا داشته باشيد:
در صورتيكه شخص هيچ سيرتكامل پماد كم آب كننده اي در دست نداشته باشد، مي‌تواند از طريق هاي خانگي نيز به كار گيري نمايد. مثلا خرد كردن آسپرين و تبديل آن به خمير با مقدار اندكي آب قادر است راه حل ساز باشد. استعمال از لوسيون كالامين نيز قادر است به كم آب كردن جاي جراحت ياري دهد.مي‌توانيد به به كار گيري از پمادهاي درماني تخصصي يا اين كه ماسك ها بپردازيد و آنها‌را به طور بدون واسطه بر روي جوش قرار دهيد. به عنوان مثال ماسك رس براي لكه ها به عمل مي رود يا اين كه مي‌توانيد از ماسك نقطه اي آكنه استعمال فرماييد. ماسك نقطه اي آكنه به تكه هايي گفته مي‌گردد كه لكه هاي آكنه را پوشش مي‌دهند و دارنده محلول هاي كم آب كننده اي نظير روغن درخت چاي يا اين كه ساليسيليك اسيد مي باشند.معالجه هاي خانگي شايسته ترين شيوه براي كاهش و از در ميان بردن سريع جاي جوش فيس هست. اما شما مي‌توانيد از كرم هاي پر‌نور كننده پوست براي تزكيه لكه هاي تيره آكنه نيز استعمال نماييد.
در اينجا يكسري شيوه طبيعي براي از در بين بردن سريع جاي جوش ارائه شده‌است. شما مي‌توانيد تاثير اين محافظت ها را در پهنا ۱ تا ۳ هفته بر روي پوست خويش ببينيد.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۰:۳۳ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :