لايه برداري پوست با ماسك براي درخشندگي  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

لايه برداري پوست با ماسك براي درخشندگي

بهترين كرم ضد لك


مواد لازم و فرآيند فراهم سازي:
چطور پوست درخشنده داشته باشيد؟ آنطور كه در بخش تندرست پوست در نمناك آورده ايم يك زرده تخم مرغ برداريد و آن را يك قاشق سوپ خوري عسل، 1 / 4 فنجان عصاره ليمو و يك بسته ژلاتين بيش تر نمائيد.
تمام مواد متفاوت را در پياله اي بريزيد تا خمير قابل قبولي داشته باشيد خاصيت مرطوب كنندگي تخم مرغ سبب ساز ارتقا سطح رطوبت پوست ميگردد و عصاره پوست ليمو سلول هاي مرده پوست را خارج و ساخت سلول هاي نو را تحريك مي نمايد.
ماسك لايه بردار
طريق تنظيم ماسك لايه بردار رخ طبيعي رطوبت پوست با ماسك لايه برداري پوست رخمواد لازم و فرايند مهيا سازي:
آووكادو له گرديده 1/2دو قاشق غذاخوري عسل1 عدد سفيده تخم مرغلايه برداري پوست براي دادن رطوبت اضافه پوست . سفيده تخم مرغ را آنقدر بزنيد تا پف نمايد ، آووكادو خرد گرديده و دو قاشق سوپ خوري عسل را با آن تركيب نمائيد خميري فرم دهيد و آن را به حالت اعمال فرمائيد سفيده تخم مرغ، رطوبت را به پوست ميدهد كه در آن آووكادو رنگ را كاهش مي‌دهد. 
ماسك لايه بردار پوست فيس با آسپرين و جوش شيرينلايه بردارهاي توانمند پوست را در منزل مهيا نماييد و در‌حالتي كه در بخش تندرست پوست در نمناك يادگرفتن داده شده‌است آسپرين را له و عصاره ليمو و جوش شيرين و در چهره نياز نارون كوهي را بيشتر فرماييد خمير را به طريق و گردن بماليد و پس از 20 دقيقه با آب ولرم بشوييد. ماسك چهرهماسك هاي لايه بردار شيميايي پوست:چه‌گونه با ماسك هاي شيميايي پوست رخ را تغيير تحول دهيد؟ اين لايه بردارها به پاك كردن پوست كم آب و پوسته پوسته ياري مي‌كند.هر AHA BHA ودو و تحت عنوان مواد شيميايي ملايم كار مي‌كنند تا سلول هاي مرده را پاكسازي نمايند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۸:۱۰ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :