چوب كفش تابستاني  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

چوب كفش تابستاني


چوب كفش تابستاني

چوب دمپايي يك مورد مفيد ديگر در پيكار با لكه هاي تيره پوست ميباشد. روغن هاي طبيعي مو جود در آن ميتوانند به پاك سازي لكه هاي تيره ياري نمايند. چوب دمپايي درخشش نيكي به پوست ميبخشد.

كرم ضد لك عالي
يك قاشق غذاخوري از پودر چوب دمپايي، يك قاشق غذاخوري گليسيرين و سه قاشق غذاخوري گلاب را مخلوط فرمائيد تا خميري محكم صورت بگيرد. در صورتي‌كه گلاب در مشت نداريد ميتوانيد از شير يا اين كه عسل نيز به كارگيري فرمائيد.
خمير را روي قسمت هاي پايين تاثير قرار گرفته پوست بماليد و اذن دهيد يكسري دقيقه به به عبارتي شرايط باقي بماند. آن گاه خمير را با آب ولرم شستشو دهيد.
اين نحوه را روزي يك توشه تا هنگامي كه لكه هاي سياه محو گردند، ادامه دهيد.
 
زردچوبه

زردچوبه يك كدام از ديگر از مورد هايي ميباشد كه براي پر‌نور سازي پوست و خلاص شدن از شر لكه هاي تيره مي قدرت از آن بهره مند شد. زردچوبه جراحت راديكال هاي آزاد را بهبود ميبخشد و تجمع رنگدانه ها در پوست و تغيير تحول رنگ را كاهش ميدهد. همينطور، از آن مي اقتدار براي محو كردن لكه هاي شمسي و لكه هاي مربوط به ارتقاء سن بهره برد.
دو قاشق غذاخوري زردچوبه و اندكي شير و آبليمو را ادغام فرمائيد تا يك خمير محكم صورت بگيرد. اين خمير را روي بخشها زير تاثير قرار گرفته پوست قرار دهيد.
تعدادي دقيقه اذن دهيد به همين شرايط باقي بماند و بعد با آب ولرم شستشو دهيد.
 
بادام

بادام به پر‌نور‌خيس و براق‌خيس شدن پوست ياري مي‌كند و همينطور لكه هاي سياه و جاي جراحت را كاهش ميدهد. بادام سرشار از ويتامين E، آنتي اكسيدان ها و چربي هاي تندرست ميباشد و به بهبود حالت پوست امداد مينمايد.
هشت عدد 10 دانه بادام را به برهه زماني يك شب در شير تر نماييد.
صبح روز بعد از آن پوست بادام ها را كنده و آنان‌را رنده نمائيد.
يك قاشق چايخوري پودر چوب دمپايي و نصف قاشق چايخوري عسل به آن بيش تر فرماييد و به هم بزنيد تا وضعيت خمير به خويش بگيرد.
خمير را روي رخ خويش بماليد.
به زمان 30 دقيقه شكيبايي نمائيد و آن‌گاه آبكشي نماييد.
از اين ماسك فيس يك يا اين كه دو توشه در هفته استعمال فرمائيد.
ماساژ با روغن بادام نيز ميتواند حالت پوست فيس را بهبود ببخشد، شدت زخم ناشي از نور و روشنايي خورشيد را كم كند، و لكه هاي تيره و جاي آسيب را محو كند. دو توشه در روز مي‌توانيد پوست خويش را با روغن بادام ماساژ دهيد.
 
جود دوسر

از پودر جو دوسر مي قدرت براي لايه برداري پوست استفاده نمود. اين پودر دربردارنده ساپونين ها ميباشد كه تحت عنوان يك منزه كننده طبيعي فعاليت مي‌نمايند. از اين رو، ماسك جو دوسر را ميتوانيد روي رخ و گردن خويش قرار دهيد تا پوست مرده و لكه هاي سياه از ميان بروند. جو دوسر به نرمي، تجديد بنا و جوانسازي پوست امداد ميكند. همينطور، اين ماده از اثر رويا رويي با آفتاب سوختگي نيز شامل است.
نصف فنجان جو دوسر را بكوبيد.
سه عدد چهار قاشق غذاخوري آبليمو به آن بيش تر نماييد و به هم بزنيد تا شرايط خمير به خويش بگيرد.
اين خمير را روي پوست خويش بماليد و بعد از آن كه كم آب شد با آب گرم شستشو دهيد.
چنانچه كه خمير به راحتي تميز نمي‌شد، يك دست منزه را با آب گرم تر نمائيد و براي تطهير به كارگيري فرمائيد. اين شيوه درماني را يك يا اين كه دو توشه در هفته انجام دهيد.
 
پاپايا

آنزيم هاي مو جود در پاپايا مي‌توانند به بهبود رنگ پوست و محو شدن لكه هاي سياه امداد نمايند. براي مثال، پاپايا دربردارنده آنزيم پاپين (Papain) ميباشد. اين آنزيم به خلاص شدن از شر سلول هاي مرده پوست امداد مي نمايد. افزون بر اين، خصوصيت هاي پاك سازي آن به از در ميان بردن آلودگي ها امداد مي‌نمايند و حتي از پوست در قبال جراحت نوروفروغ خورشيد مراقبت مي نمايد.
ميتوانيد پالپ پاپاي رسيده را روي پوست خويش قرار دهيد. به بازه 20 دقيقه شكيبايي فرمائيد، آن گاه آبكشي فرماييد. اين فعاليت را سه يا اين كه چهار توشه در هفته انجام دهيد.
طريق ديگر رنده كردن پاپاي سبز و اضافه كردن آبليمو به آن ميباشد. اين مخلوط را روي لكه هاي سياه قرار دهيد و بعد از 15 دقيقه پوست را شستشو دهيد. اين فعاليت را دو توشه در هفته انجام دهيد.
همينطور، از پوست پاپايا ميتوانيد تحت عنوان يك لايه بردار عالي براي زانوها و آرنج ها به كار گيري نمائيد.
 
آب پياز

آب پياز - از يك نوشيدني گيري، تركيب كن يا اين كه رنده مي‌توانيد براي تنظيم آب پياز به كارگيري فرماييد - مي‌تواند به طرق متفاوت آيتم به كارگيري قرار بگيرد.
يكپارچه نخي منزه را در آب پياز نو تر نمائيد و آن را به صورت بي واسطه روي قسمت هاي پايين تاثير قرار گرفته پوست بماليد و اذن دهيد كم آب شود.
آيتم ديگر دربرگيرنده ادغام يك قاشق غذاخوري آب پياز و دو قاشق غذاخوري عسل و قرار دادن آن روي لكه ها براي 20 دقيقه ميباشد. در شرايطي‌كه پوست چربي داريد مي‌توانيد يه خرده سركه به‌اين مخلوط طولاني تر فرماييد.
 
پيش از استعمال از معالجه هاي خانگي لكه هايي كه جديدا روي پوست توليد گرديده اند، به پزشك معالج كارشناس رجوع نماييد تا از اين كه لكه ها به واسطه ايرادات سالم دورازشوخي‌خيس صورت نگرفته اند، اطمينان نتيجه ها شود.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۵:۱۳ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :