جوش يك برآمدگي آكنده‌از چربي  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

جوش يك برآمدگي آكنده‌از چربي


جوش يك برآمدگي آكنده‌از چربي و گهگاه عفونت ميباشد كه ممكن ميباشد از قسمتهاي گوناگون پوست راز خارج آورد اين برآمدگي در اكثر مواقع زيبايي پوست و فيس را زير شعاع قرار داده و ظواهر را نامناسب ميكند. بعضي جوش ها ممكن ميباشد در بعد ها وسيع و به خيل‌عظيم سطحي از پوست را در برگرفته و صورت و شمايل آن را عوض نمايند كه مي‌توانيد از اشكال ماسك براي جوش فيس استعمال فرمائيد.
كرم ضد لك عالي

( ماسك براي جوش رخ )
مقاله داراي ارتباط : ماسك رخ براي معالجه جاي جوش
عارضه ها بوجود داخل شدن جوش چه چيزي است ؟جوش ها ممكن ميباشد به عارضه ها مختلفي بوجود آيند يك كدام از اين عارضه ها سن بلوغ و جواني ميباشد كه عموما در ميان مردم هم به جوش جواني آوازه داراست .اين برامدگي ها در اثر تغييرات هورموني وسيعي كه در سن بلوغ در تن چهره مي‌دهد ممكن ميباشد بوجود آيد.برهان ديگر بروز برآمدگي هاي برخي چركي مي‌تواند تغييرات هورموني در زنان يا اين كه مردان باشد اين تغييرات هورموني قادر است در اثر مصرف دارويي مختص ، استرس و نگراني ، بيماري و غيره چهره دهد و سبب ساز شود برآمدگي ها چركي يا اين كه كم آب روي پوست توليد گردد .

گهگاه برخي بيماري ها مانند اختلالاتي در سعي تمامي و كبد ميتواند سبب ساز بروز اين عارضه گردد . كاركرد نامناسب كبد و همه ها و همينطور غدد تيروييد ميتواند سبب ساز بروز جوش گرديده و ولي اين اختلال ممكن ميباشد در محل هاي مختلفي زيرا چهره ، كمر ، روي سينه و جاهاي ديگر صورت دهد .برخي بيماري هاي روان مانند افسردگي و غيره هم قادر است اين نقص‌ را بوجود آورد داروهاي اعصاب و روان و افسردگي اين خواص را دارا هستند كه مي‌توانند سبب ساز تغييرات در ترشح هومون ها و مقدار آن‌ها در تن شوند و همين زمينه مي‌تواند سبب ساز بروز آكنه در بخش هاي متعدد پوست گردد .اشخاصي كه پوست چرب دارا هستند براي آكنه زدن مستعد خيس بوده و مي بايست در تعيين اسباب و اثاث ارايشي و كرم هاي ضد افتاب اعتنا نمايند كرم هايي كه چربي آن ها زياد ميباشد براي اين اشخاص مطلوب نبوده و قادر است سبب ارتقاء چربي پوست گرديده و آكنه ساخت نمايد .كاركردن در مشاغلي كه با مواد شيميايي چرب سروكار دارا‌هستند هم مي‌تواند سبب ساز بروز اكنه گردد اين مواد شيميايي با نفوذ در پوست چربي آن را ارتقا داده و در فيض اين چربي مي بايست به شكلي از پوست بيرون شود و راحتترين روش جوش يا اين كه اكنه ميباشد . اشخاصي كه يك چنين شغل هايي دارا هستند بايستي پس از اتمام فعاليت صد رد صد فيس خويش را با يك تميز كننده مطلوب شسته و كم آب نمايند و ولي به كارگيري از كرم هاي سواي چربي هم بعداز شستشوي تن بسيار خوب و مطلوب ميباشد .جوش در هر جايي كه بروز نمايد چه چيز را نشان ميدهد ؟گهگاه از روي محل بروز آكنه ها مي‌توانيد به كارايي اندام هاي داخلي هم پي ببريد به عنوان مثال در صورتي اكنه روي پيشاني ساخت شود نشان ميدهد شما از آن فست فود خور هاي ماهر ميباشيد و اين كار سبب شده‌است سيستم گوارشيتان بهم ريخته و يك چنين عارضه اي توليد شود . در صورتي‌كه برآمدگي هاي چركي روي پوست ميان دو ابرو توليد شود نشان مي‌دهد كه شما غذاهاي چرب زياد ميخوريد و اين چربي زياد در كبد ذخيره گرديده و كبد چربي داريد. در سود به طور اكنه ميان دو ابرو علايم آن ظواهر شده‌است .
جوش هاي زيرچشم و حريم آن هم نشان ميدهد كه آب تن تحليل رفته و مصرف آب بايستي به اندازه كافي ارتقاء يابد .افزون بر آن آب منجر مي گردد تيرگي هاي پوستي به خصوص در حوالي ديده كاهش يافته و پوست واضح خيس و براق خيس به حيث رسد .
بعضا اشخاص مستعد بروز آكنه روي پوست چهره خويش مي‌باشند اين افراد مي بايست به يك كارشناس حساسيت مراجعه كرده و آزمايش آلرژي بدهند تا معين شود به چه موادي آلرژي دارا هستند و از تناول كردن و تنفس اين مواد پرهيز كند . نكته ديگر درباره‌ي بروز آكنه توليد آن روي بيني ميباشد اشخاصي كه روي بيني جوش مي زنند مي بايست قلب خويش را محاسبه نمايند زيرا ممكن ميباشد اين واقعه به جهت همت نامناسب قلب چهره داده و ولي اين مورد خيلي مهم ميباشد و مي بايست سريعا رسيدگي شود .
گهگاه اين عارضه در حوالي زنخدان و لبها بروز مي نمايد در اين‌حالت مي بايست يك باز نگري ظريف روي هم اكنون و اوضاع و احوال روحي خويش داشته باشيد زيرا اين اختلال زماني كه فرد استرس زياد داراست بوجود ميايد و بايستي درباره ي رفع استرس در خودتان تدبيري بينديشيد و در غايت اينكه در‌حالتي كه رو و پشت گوش هايتان جوش زديد به تلاش همگي ها شك وترديد فرماييد زيرا نشان ميدهد كه شما اب به اندازه كافي مصرف نكرده و همين دستور عمل همگي ها را مبتلا ايراد نموده است و اين نقص‌ به طور آكنه روي گوش ها بروز مينمايد .


برچسب: كرم ضد لك عالي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۴:۲۸ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :