از بين بردن جاي لك و جوش  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

از بين بردن جاي لك و جوش


يه خرده دارچين و عسل را با هم تركيب فرماييد تا ماده‌اي چسبي صورت به دست آيد. صورتتان را بشوييد و آن گاه يه خرده از اين تركيب را گذشته ازخواب روي بخش ها متبوع بماليد و بگذاريد تا صبح بماند و آن‌گاه صبح چهره‌تان را به طور كامل بشوييد. درصورتي كه معمولا در خواب زياد جنبش مي‌‌خوريد، پيشنهاد مي كنم روي بالش خويش يك حوله بيندازيد تا آلوده نشود.
تا به اكنون گرديده كه شب هنگام خواب يك دفعه ملاحظه كنيد يك جوش زشت و چركي روي رخ‌تان خود نمايي مي‌نمايد، در حالي كه فردا به يك ضيافت دعوت مي‌باشيد يا اين كه مي خواهيد با شخصي ملاقات نماييد كه برايتان اهميت متعددي دارااست. درين روزگار خير‌صرفا پليدي جوش آزاردهنده بلكه نگراني از فردا نيز طولاني تر سبب ساز آزارتان مي‌گردد ولي نگران نباشيد.
چاره‌هاي اورژانسي موجود است كه قادر است در‌اين مواقع به ياري‌تان بيايد و شما‌را از شر آنجوش زشت خلاص نمايد. اما در صورتي پوستي حساس داشته باشيد شايد اين نحوه‌ها مقداري سبب بي آبي بيشتراز اندازه پوست‌تان شوند و در فيض فعاليت را حاد‌خيس هم نمايند؛ پس در‌حالتي كه پوستي حساس داريد، يه خرده اضافه ببينيد.

كرم ضد لك عالي
چطور قرمزي جوش را يك شبه از در بين ببريد
۱ – گذشته از خواب با يك شوينده ملايم رخ را بشوييد؛ شوينده‌اي كه دربردارنده دانه‌هاي اسكراب و تميز‌كننده باشد تا سلول‌هاي مرده سطح پوست را از در ميان پيروزشود چرا‌كه تجمع همين سلول‌هاست كه اصلي‌ترين برهان ساخت آكنه ميباشد.
۲ – دو قاشق غذاخوري سركه سيب را با يك قاشق غذاخوري آب ادغام نماييد؛ آنگاه يك گوش‌تميز‌كن را بدين محلول آغشته نمائيد و روي جوش‌ها بماليد.سركه سيب باكتري‌‌هاي مولد آكنه و سلول‌هاي مرده سطح پوست را از در ميان مي برد و در فيض تا حدي التهاب جوش مي‌خوابد و صبح كه بيدار گرديد ترازو قرمزي جوش تا حد متعددي كاسته شده ‌ميباشد.
۳ – قبلي از اينكه به تختخواب برويد كمي كرم ضدآكنه روي جوش‌ها بزنيد، چنين كرمي مي بايست دربردارنده بنزوئيل پروكسايد باشد تا بتواند جوش را كم آب نمايد و سلول‌هاي مرده سطحي را بردارد.
۴ – قطره ضدقرمزي ديده هم مي‌ تواند به شما ياري دهد يعني قطره‌ چشمي كه براي معدود كردن قر مزي ديده‌ها به كار گيري مي گردد. در حالتي كه كرم ضدآكنه نداريد مي توانيد به جاي آن از چنين قطره‌اي استعمال فرمائيد. اين قطره قادر است قرمزي جوش را كاهش دهد ولي هيچ تاثيري در بهبود جوش‌ها ندارد.
نكته :
كمي دارچين و عسل را با هم ادغام فرماييد تا ماده‌اي چسبي صورت به دست آيد. صورتتان را بشوييد و آنگاه كمي از اين ادغام را گذشته ازخواب روي بخشها متبوع بماليد و بگذاريد تا صبح بماند.
نمي‌گذارد جاي جوش آسيب شود
روغن درخت چاي را نيز مي توانيد آزمون فرمائيد. اين روغن نيز خواص ضدباكتريايي داراست و متاع استراليا ميباشد. روغن درخت چاي به كاهش قرمزي و تورم امداد مي كند و بازدارنده جراحت شدن محل جوش ميگردد. ولي بايستي از مصرف صابون خانگي ‌هايي كه موجب بروز آلرژي و برخورد‌هاي آلرژيك مي گردند، جلوگيري و گذشته از خواب از تناول كردن غذاهاي خيلي چرب و چاشني‌دار پرهيز كنيد زيرا در بروز آكنه‌ها تاثير فوق‌العاده‌اي دارا هستند.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۱:۲۷ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :