ماسك جاي جوش و شناخت با گونه هاي شايسته ترين  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

ماسك جاي جوش و شناخت با گونه هاي شايسته ترين


ماسك جاي جوش و شناخت با گونه هاي شايسته ترين ماسكدرين بخش مي خواهيم شايسته ترين ماسك هاي جاي جوش را به شما معرفي كنيم. ماسك هاي معرفي گرديده از در ميان شايسته ترين ماسك ها گزينش گرديده اند و بيشترين تاثير را روي پوست مي گذراند. در‌حالتي كه به‌دنبال داشتن پوستي فارغ از هيچ پستي و بلندي ميباشيد ، ماسك هاي پايين را مطلقا آزمون فرماييد.
به كارگيري از آبليمو تحت عنوان شايسته ترين ماسك رفع جاي جوشآب‌ليمو با دارا بودن آلفا هيدروكسي اسيد (AHA)  يك ماده پر‌نور كننده براي پوست ميباشد كه يك كدام از رايج‌ترين مواد تشكيل‌دهنده‌ كرم‌هاي برطرف‌ كننده‌ جاي جوش به‌اكانت مي آيد. آبليموهمچنين پوست را ترميم و برنا‌سازي مي ‌نمايد.

كرم ضد لك عالي
براي معالجه جاي جوش از آبليموي جديد به كار گيري نماييد در‌حالتي كه پوست‌تان حساس ميباشد با مقداري آب آن را رقيق نماييد. با يك تكه پنبه، آب‌ليمو را روي جاي جوش‌ها بماليد. پاره اي مجال بدهيد تا كم آب شود بعد از آن با آب خنك پوست رخ‌تان را بشوييد.
هر دو روز يك‌توشه اين عمل را تكرار نمائيد تا در مدتي كوتاه از تيرگي‌هاي جاي جوش خلاص گرديد. نكته مهمي كه مي بايست به آن دقت فرماييد اين ميباشد كه قطعا از بعد از كم آب شدن پوست از يك مرطوب كننده به كار گيري نمائيد تا پوستتان كم آب نشود.

ماسك جاي جوش با به كار گيري از جوش شيرينجوش شيرين با دارا بودن خاصيت لايه برداري مي ‌تواند تحت عنوان يك معالجه خانگي براي از دربين بردن جاي جوش به‌عمل رود. اين ماده با پيلينگ بافت تيره جاي جوش، منجر مي‌گردد اين نقاط به‌تدريج از دربين بروند. به كارگيري منظم از اين نحوه سبب ساز مي توان به‌سرعت جاي جوش‌هايتان را از در ميان ببريد.
براي اين عمل در آغاز جوش‌ شيرين را در ظرفي بريزيد، پاره اي آب طولاني تر نمائيد و بهم بزنيد تا خميري يك‌دست مهيا شود. خمير را روي جاي جوش قرار بدهيد.
بگذاريد خمير در زمان شب روي جوش بماند و صبح آن را بشوييد. در صورتي‌كه مي ‌خواهيد پوستي برنا و براق داشته باشيد مي ‌توانيد گلاب را جايگزين آب عادي فرماييد.
به كارگيري از عسل تحت عنوان شايسته ترين ماسك جاي جوشعسل  يك معالجه خانگي خوب براي آكنه و جوش‌هاي قرمز‌رنگ و ملتهب ميباشد. عسل معالجه خير براي اكثري از خطاها پوستي ميباشد و يك كدام از كاربردهاي آن از در بين بردن نقاط تيره و جاي جوش‌هاي پوستي ميباشد.
براي اين خواسته پاره اي عسل نپخته را مستقيما روي نقطه ‌جوش قرار بدهيد. بگذاريد شب تا صبح روي چهره ‌تان بماند و صبح آن را با آب منزه بشوييد. اين عمل را هر روز تكرار نماييد تا به‌ سرعت از شر جاي جوش‌ها خلاص گرديد.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۱:۱۵ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :