روغن بادام، التهابات را كم كنيد  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

روغن بادام، التهابات را كم كنيد

كرم ضد لك عالي

التهابات پوستي مثل تورم و خارش هم با روغن بادام زودتر بهبود پيدا مي كنند . بيماري‌هايي زيرا پسوزياريس، اگزما ميتوانند سبب ساز التهابات و قرمزي‌ و خارش روي پوست بشوند اما روغن بادام قادر است در چنين موقعيت‌هايي به عنوان داروي شفابخش عمل كند و به طور موقت پوست را التيام دهد . ولي حواستان باشد كه بعضي‌ها نسبت به اين روغن آلرژي دارا‌هستند پس بايستي حتما قبل از استفاده اندازه خيلي يه خرده را روي پوست بگذاريد، يكسري ساعت شكيبايي نماييد تا ملاحظه كنيد آيا پوست نسبت به اين روغن عكس العمل نشان مي‌دهد يا نه؟ 
طب سنتي چه مي‌گويد؟ درمانگران طب سنتي ماساژ صورت با روغن بادام تلخ را يكي از بهترين شيوه‌هاي طبيعي براي از بين بردن آثار لك، اثرها باقي باقي مانده از جوش و بقيه اثر ها پوستي ميدانند . آنها پيشنهاد مي‌كنند 2 تا 3 بار در هفته از اين روغن براي ماساژ پوست صورت‌ به كارگيري كنيد . علاوه بر اين، ماليدن اين روغن روي پوست موجب خشك شدن و از در ميان رفتن جوش‌هاي چركي و عفونت‌هاي پوستي هم مي شود . 

به چه شكل مصرف كنيد؟ اول از كليه پوست را با شوينده دائمي خود، بشوييد . آنگاه كف دست‌هايتان را با آب گرم مرطوب نمائيد و به هم پا چند قطره روغن بادام خالص پوست چهره را ماساژ دهيد . خوب تر است حركات دست‌تان دوراني باشد . آنگاه از اينكه روغن كاملا جذب پوست شد مي توانيد روي آن از كرم‌ها و آرايش‌هاي هر روز خود به كار گيري نماييد . 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۷:۵۲ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :