خاك رس سپيد (كائولين) براي ماسك  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

خاك رس سپيد (كائولين) براي ماسك


خاك رس سپيد (كائولين)
اين دسته خاك رس براي پوست هاي كم آب و حساس مطلوب مي باشد. خاك رس سپيد به جهت اينكه بسيار ملايم هست شناخته شده‌است. شما مي‌توانيد آن را به آرامي بر روي پوست حساس خويش بماليد و آنگاه از زيبايي خويش لذت ببريد.

بهترين كرم ضد لك

خاك رس قرمز‌رنگ
خاك رس قرمز‌رنگ براي پوست هاي حساس و كم آب بسيار مطلوب مي باشد. اين آيتم هم به علت اينكه ملايم مي باشد، مي‌تواند مورد قابل قبولي براي پوست هاي حساس و كم آب باشد. علاوه بر اين موردها، خاك رس قرمز رنگ در دسترس ترين مدل اين خاك در كشور‌ايران است.

خاك رس را به چه شكل و با چه موادي ادغام كنيم؟گزينش دسته خاك بخشي از مراحل تهيه و تنظيم ماسك مي‌باشد. پيرو بايستي مواد ديگري را به آن طولاني تر كنيم تا به وضعيت خمير در بيايد و بتوانيم آن را بر روي صورتمان بماليم. براي اين عمل، ما به مايعات نياز داريم. شما مي‌توانيد يك كدام از موردها پايين را با اعتنا به توضيحات تعيين كرده و با خاك رس ادغام نماييد:
آبواضح هست كه آب معمولي ترين آيتم هست. كافيست شير آب را گشوده فرماييد و تا جايي كه نياز داريد، به خاك بيشتر نمائيد و ماسكتان را تهيه و تنظيم فرمائيد.
گلابدر شرايطي‌كه مي‌خواهيد ماسك خاك رس خويش را از آن آساني در بياوريد و يه خرده ماهر خيس كار نمائيد، ميتوانيد از گلاب براي تهيه و تنظيم خمير به كارگيري فرمائيد. علاوه بر اين، گلاب سبب بهبود عطر ماسك ميگردد.
عسلعسل علاوه بر اينكه يك مرطوب كننده عالي ميباشد، دارنده خاصيت ضد باكتريايي هم ميباشد كه به كاهش جوش و آكنه شما امداد مينمايد. به همين استدلال عسل يكي شايسته ترين آيتم هاي براي تنظيم ماسك است.
شيرشير دربردارنده ماده اي مي باشد كه فوايدش براي پوست بسيار شناخته گرديده ميباشند. اين ماده شگفت انگيز، لاكتيك اسيد مي باشد. اين ماده يك اكسيد كننده طبيعي ملايم هست كه سلول هاي مرده پوست را از در بين ميبرد و پوست شما‌را قابل انعطاف و صاف مينمايد.
ماستماست هم مانند شير، منبعي بي نياز از لاكتيك اسيد مي‌باشد. همينطور به علت بافت ماست (مخصوصا در شرايطي كه از ماست يوناني يا اين كه چكيده مصرف شود)، ماسك خاك رس شما بسيار غليظ گرديده و به نيكي بر روي پوشت قرار ميگيرد.
سركه سيبسركه سيب هم در گونه هاي ماسك هاي فيس به كار گيري مي‌شود. اين ماده به علت اسيدي بودنش، PH خاك رس را متعادل مي‌كند.
روش تهيه و تنظيم ماسك خاك رس براي فيسيك قاشق چايخوري خاك رس را در يك پياله بريزيد.به به عبارتي مقدار، يكي‌از مايعاتي كه در ابتدا معرفي كرديم به آن بيش تر فرماييد.آن‌ها‌را خوب ادغام نمائيد تا به خميري يك پارچه تبديل شوند. در فيس لزوم مي‌توانيد مقادير مواد را اضافه نماييد.اعتنا داشته باشيد كه ماسك خاك رس نبايد سواي استعمال بماند. مسلما قبلي از به كارگيري، آن را ادغام نمائيد و مانده آن را به دور بيندازيد.
طرز به كارگيري از ماسك خاك رساز يك برس آرايشي يا اين كه انگشتان دست به كارگيري نمائيد. بهتر مي‌باشد تماما پاك و كم آب باشند. بعد يك لايه به تمام نقاط فيس خويش بماليد. ولي نبايد در بدور لب و ديده ها از ماسك به كارگيري نماييد.اذن بدهيد ۱۰ دقيقه بر روي پوستتان بماند. به علت تنوع مواد تشكيل دهنده، ممكن هست موادي كه شما استعمال مي‌كنيد پاره اي ديرتر كم آب شود. در هر فيس نيازي وجود ندارد شكيبايي فرمائيد تا ماسك كم آب شود، همينكه كمي شم غم كرديد، ميتوانيد آن را منزه فرمائيد.چهره خويش را با آب زياد بشوييد. براي تزكيه ماسك كاملا مي‌توانيد از يك تكه پارچه به كار گيري نمائيد. بعد از آن صورتتان را خوب كم آب نماييد.بعداز اين فرآيند، از يك مرطوب كننده به كارگيري نماييد.
طريق هاي تنظيم گونه هاي ماسك خاك رسماسك خاك رس قرمز‌رنگاين ماسك به علت اينكه ملايم ميباشد، مورد قابل قبولي براي پوست هاي حساس است. همينطور وجود گلاب در آن، عطري شگفت انگيز توليد مي نمايد و لاكتيك اسيد جان دار در ماست هم به زيبايي هرچه بيش تر پوستتان ياري مي نمايد.
مواد لازم
۱ قاشق چايخوري خاك رس قرمز‌رنگ۱ قاشق چايخوري گلاب۱ قاشق چايخوري ماست يونانيشيوه تهيه و تنظيم
خاك رس قرمز‌رنگ را باطن يك ادغام كن بريزيد.گلاب را به آن بيشتر كرده و هم بزنيد.بعد از آن ماست را به آن طولاني تر فرماييد و خوب هم بزنيد تا به خمير تبديل شود.در غايت آن را بر روي پوستتان بماليد.


برچسب: بهترين كرم ضد لك،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۵:۵۰ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :