معالجه لكه هاي قهوه اي پوست با دوغطبق  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

معالجه لكه هاي قهوه اي پوست با دوغطبق


معالجه لكه هاي قهوه اي پوست با دوغطبق باز بيني هاي بدست امده دوغ دارنده اسيد لاكتيك است. براي از در ميان بردن لكه هاي قهوه اي پوست از يك تكه پنبه به كار گيري نماييد. پنبه را به دوغ آغشته فرماييد و دوغ را بر روي لكه هاي قهوه اي بماليد . بعداز مدتي پوستتان را بشوييد. به نقل از راحت طب در شرايطي كه پوست چربي داريد مي توانيد دوغ را يار و همدم آب ليمو به كارگيري نماييد. همينطور ميتوانيد 4 قاشق چايخوري دوغ را با 2 قاشق چايخوري آب گوجه تركيب بكنيد و بر روي نصيب متبوع ماساژ دهيد.

كرم ضد لك عالي
معالجه لكه هاي قهوه اي پوست با ماستبه نقل از اسان طب يكي‌از شايسته ترين روشها براي از در بين بردن لكه هاي قهوه اي به كار گيري از ماست ميباشد. براي اين عمل كافيست كه كمي از ماست را روي نصيب متبوع بماليد .پس از سپري شد 20 دقيقه مي‌توانيد پوستتان را با آب سرد بشوييد.
چنانچه دوست داريد سود بهتري بگيريد ميتوانيد قبلي از خواب به طور خويش ماست زده و بگذاريد تا صبح روي فيس شما بماند.
همينطور يك نحوه ديگر براي لكه برداري پوست اينست كه  با مخلوط 1قاشق سوپخوري ماست،2 قاشق سوپخوري آرد جو دو راز و يك قاشق سوپخوري آب ليمو ماسك تنظيم نمائيد. اين ماسك را بر روي لكه ها بماليد و بگذاريد نيم ساعت بماند بعد از آن آن را با آب سرد بشوييد. اين ماسك را هر روز تا حدود دو ماه به كار گيري بكنيد.
معالجه لكه هاي قهوه اي پوست با آلوئه ورابه نقل از راحت طب براي خلاص شدن از شر لكه هاي قهوه اي آلوئه ورا را فراموش نكنيد. براي اين فعاليت كافيست يه خرده از ژل آلوئه وراي جديد را برداشته و آن را روي لكه ها بماليد. پس از سپري شد حدود نيم ساعت آن را با آب سرد بشوييد. بمدت 1 ماه روزي 2 توشه از آلوئه ورا به كار گيري نماييد تا متوجه تغييرات بشويد. آب آلوئه ورا هم براي اين فعاليت مطلوب مي باشد.
معالجه لكه هاي قهوه اي پوست با چوب كفش تابستانيطبق باز نگري هاي بدست امده چوب دمپايي يك ماده ضد پيري و ضد عفوني كنننده مي باشد. شما ميتوانيد براي رفع لكه هاي قهوه اي پوست با استعمال از پودر چوب كفش تابستاني، گلاب ، گليسيرين و آب ليمو يك ماسك صحيح فرماييد. وقتيكه تماما روي پوست كم آب شد مي توانيد ان را با آب سرد بشوييد. روزي 1 توشه از اين ماسك استعمال نماييد.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۲:۵۷ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :