هيپرپيگمانتاسيون يا اين كه به عبارتي لكه هاي سياه پوستي چه است؟  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

هيپرپيگمانتاسيون يا اين كه به عبارتي لكه هاي سياه پوستي چه است؟


هيپرپيگمانتاسيون يا اين كه به عبارتي لكه هاي سياه پوستي چه است؟
هيپرپيگمانتاسيون نامي هست براي لكه هاي سياه و قسمتهاي تيره پوست، لكه هاي تيره رنگي مانند لك و پيس و لكه هاي در اثر آفتاب و جاي جوش ها. اين ككو مك و لكه ها معمولا در اثر مواجهه با نورآفتاب و دست اندركاران ديگري كه درپي اين بخش از سالم نمناك گفته ايم بروز مي‌نمايند و گهگاه به مشقت رفع مي گردند .

كرم ضد لك عالي
علل بروز لكه هاي سياه روي پوست چهره و تنعلت لكه هاي سياه پوستي 
علت لكه هاي سياه پوستي چه ميباشددر معرض خورشيد قرار تصاحب كردن، موجب ساخت لكه هاي رنگي بر روي پوست مي‌گردد.لكه هاي سياه، لكه هاي كبدي، و آكنه بر روي نقاطي از پوست توليد مي‌شود كه بيش تر در معرض آفتاب قرار گرفته هست.برخي لكه هاي سياه و قهوه اي پوست بعداز معالجه آكنه توليد مي گردند.آلودگي، ترافيك ك همينطور اشعه ماوراي بنفش معيار لكه هاي سياه و قهوه اي بر روي پوست را ارتقا ميدهد.اكسيد نيتروژن كه به آلودگي مربوط هست، موجب لكه هاي سياه به خصوص بر روي سيرتكامل ها مي‌شود.نور و روشنايي برگه كامپيوتر، تلويزيون و نورهاي فلورسنت فارغ از پوشش، بعداز مدتي توليد لكه در پوست مي نمايند.ساخت زياد هورمون هاي ميلاد به خصوص استروژن و پروژسترون نيز موجب لكه هاي سياه پوستي مي‌شود.چه‌گونه از شر لكه هاي سياه خلاص گرديد ؟ معالجه هاي خانگي و گياهي كدامند؟لكه هاي سياه پوستي
معالجه خانگي لكه هاي سياه پوستيشيوه 1:براي معالجه لكه هاي سياه پوستي از آب ليمو استعمال فرمائيدآب ليموي جديد را بگيريد و به زمان 10 دقيقه آن را در كاسه قرار دهيد. يك تكه پنبه را به آب ليمو آغشته نمائيد و بر روي لكه هاي سياه قرار دهيد يا اين كه به طور بي واسطه آب ليمو را براي 10 الي 15 دقيقه بر روي پوست قرار دهيد و آنگاه با آب بشوييد.
بيش تر از 15 دقيقه ارتفاع نكشد، چون مي‌تواند به پوست زخم برساند.چهره را مرطوب فرماييد. هر هفته اين طريق را انجام دهيد تا فيض دهد در‌حالتي كه پوست حساسي داريد، آب ليمو را با گلاب و گليسيرين ، به طريق پايين ميكس نماييد.
ليمو درماني روشي براي رفع لكه هاي پوستي به رنگ مشكيمعالجه لكه سياه پوست 
معالجه لكه سياه پوست با ليمودر‌حالتي كه پوست حساسي داريد, گذشته از به كارگيري ليمو را بشوييد ،تا به پوست زخم نرساند و پوست را كم آب نكند. گلاب، هم آب ليمو را مي‌شويد و هم لكه هاي سياه را از في مابين ميبرد. گليسيرين، اثر كم آبي آب ليمو را خنثي و پوست را هيدراته مينمايد.
مواد لازم:
آب ليموي جديد، 1 قاشق طعام خوريگلاب، 1 قاشق غذاخوريگليسيرين، 1 قاشق غذاخوريطرز به كار گيري:
آب ليموي نو را با گلاب و گليسيرين مخلوط نمائيد، به جاي گلاب از آب تصفيه گرديده نيز مي اقتدار به كار گرفت.تكه اي پنبه را در محلول تر كرده و به بازه 15 دقيقه بر روي لكه ها قرار دهيد.و بعد از آن با آب بشوييد.
براي معالجه لكه هاي سياه پوستي از آب سيب زميني استعمال نماييدرفع لكه هاي چهره
آب سيب زميني روشي براي رفع لكه هاي چهرهسيب زميني ،مشتمل بر آنزيم هاي طبيعي و نشاسته و ويتامين C ميباشد ، آب سيب زميني ،مانند يك اسكراب شيرين كار مينمايد.پوست را لايه برداري ميكند و سلول هاي مرده پوست را از ميان مي‌برد، همينطور لكه هاي سياه.
مواد لازم:
سيب زميني پوست كندهرندهشيوه تنظيم:
مرحله نخستين:سيب زميني را پوست بكنيد و رنده نمائيد و در يك ظرف بريزيد.مرحله دوم:آب سيب زميني را بيرون فرماييد. و بر روي لكه هاي سياه رخ اعمال فرمائيد.مرحله سوم (از روي اختيار) :يك قاشق غذاخوري آب ليمو وعسل را به ظرف بيشتر فرمائيد. آب ليمو پوست را روشن خيس مي‌كند. عسل كم آبي پوست بوسيله آب ليمو را خنثي مي‌نمايد و پوست را هيدراته و تندرست نگه ميدارد و فرآيند معالجه را سرعت مي‌بخشد. تكه اي پنبه را در محلول تر فرماييد و به برهه زماني 20 دقيقه بر روي لكه هاي سياه قرار دهيد و هفته اي يك توشه اين فعاليت را انجام دهيد.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۰:۲۷ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :