چطور مي‌قدرت از اين مسائل پيشگيري كرد؟  مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

چطور مي‌قدرت از اين مسائل پيشگيري كرد؟


چطور مي‌قدرت از اين مسائل پيشگيري كرد؟در حالتي‌كه پوست مريض كم آب باشد، دكتر معمولا مرطوب‌كننده نيز همدم اين دارو تجويز مي كند چون پوست كم آب احتمال ساخت لك پوستي را بيش تر ميكند. در حالتي كه پوست چرب باشد، مي بايست چربي آن را كاهش بخشيد و تمام اين مسائل بعداز معاينه پوست مريض بوسيله پزشك معالج كارشناس مشخص و معلوم مي گردد. البته به‌طور كل تمام داروهاي ضدلك هنگامي موثرند كه مريض از آفتاب دوري يا اين كه از پوشش‌هايي مثل كلاه كناره‌دار و دستكش و كرم ضدآفتاب استعمال نمايد.

كرم ضد لك عالي
دلايل كرم هاي پر‌نور‌كننده چه چيزي است؟محصول ها پر‌نور‌كننده پوست كه به صورت ژل يا اين كه لوسيون به فروش مي‌رسند، دربردارنده مخلوط‌هايي مي باشند كه مكانيسم عملكردي طبيعي پوست را بر هم مي زنند. با ضعيف و نازك شدن پوست، اين سد دفاعي تن قدرتش را از دست مي دهد و در قبال فروغ خورشيد، سوز‌و‌سرما و عفونت‌ها زخم‌پذير مي گردد. در كساني كه از اين توليدها به كارگيري مي كنند، احتمال ابتلا به آكنه و لك ارتقا مي يابد.كرم هاي آبژاور دارنده يك ماده شيميايي به اسم هيدروكينون مي باشند. اين ماده شيميايي از ايجاد رنگدانه ملانين در پوست بشر پرهيز مي‌نمايد و در سود، رنگ پوست به سپيدي مي گرايد. البته تاثيرات منفي بخش اعظمي داراست.اين ماده، پوست را تحريك كرده و قشر فرنگي آن را به شدت نازك ميكند. به همين استدلال استعمال بلندمدت از اين سيرتكامل كرم ها، باعث به توليد چين و چروك، التهاب، عفونت، آسيب و خارش مي‌شود.درضمن بيش تر اين توليدها جزو گونه هاي كورتون‌ها ميباشند و در صورتيكه سرخود مصرف شوند مي توانند سبب ساز پرفشاري خون، نارسايي تمامي، ديابت، بي نظمي عادت ماهانه خانم ها و اشتباهات مفصلي و استخواني شوند.درصورتي كه استعمال از اين جور توليد ها را استارت كرده‌ايد، بهتر هست هر چه سريع‌خيس با كارشناس پوست تماس حاصل نماييد و درصورتي كه هنوز آغاز نكرده‌ايد، دنبال تبليغات دروغين نرويد.
شايسته ترين كرم طبيعي پر‌نور كننده پوستمحققان آلماني با تاكيد بر تجربه عملي مردم آفريقا و پژوهش ها صورت گرفته ميگويند: شايسته ترين كرم ضد تيرگي پوست از گياهان به ويژه گل سرخ به دست ميايد.اين پژوهشگران عامل ميكنند: زنان سياه پوست آفريقاي جنوبي براي خودداري از تيره خيس شدن پوست خويش، از راه‌هاي به طور كامل طبيعي به كار گيري مي‌نمايند. براي مثال، در آفريقاي جنوبي مردان و زناني كه در ذيل نوروفروغ شديد آفتاب در مزارع و يا اين كه معادن عمل مي‌نمايند، برگ هاي گل سرخ به طريق خويش مي مالند.اين اشخاص با اين طريق هم زيبايي خويش را مراقبت مي‌كنند و هم از جراحت وصال به پوست خويش خودداري ميكنند.پژوهش هاي دانش گاه ليمپوپو آفريقاي جنوبي راجع‌به تاثير گل سرخ و عصاره آن بر روي پوست حاكي از آن ميباشد كه‌اين مواد علاوه بر بهبود سالم پوست، دلايل جانبي و منفي بر پوست ندارد و به كار گيري تدريجي آن حتي سبب ساز به پر‌نور شدن پوست به صورت طبيعي مي‌نمايد.
ساخت كرم هاي ضد تيرگي در اتحاديه اروپا به جهت سرطان زا بودن ممنوع هستدر حالي كه در تعداد متعددي از كشورهاي گوناگون، زنان و مردان بخش اعظمي مي‌باشند كه باهدف پر‌نور كردن پوست خويش از كرم هاي ضد تيرگي استعمال مي‌كنند، البته اين فرايند به عارضه ها مضر بودن در حال حاضر در اكثري از كشورهاي پيشرفته مانند اعضاي اتحاديه اروپا متوقف شده‌است. در واقع به همين ادله در‌اين كشورها، موسسات توليدكننده اسباب و اثاث و كالاهاي بهداشتي - آرايشي از ساخت، پخش و توزيع كرم هاي ضد تيرگي ممنوع گرديده اند.
پزشكان سازمان بهداشت جهاني نيز به دختران و زناني كه با استعمال از كرم هاي گوناگون به پر‌نور كردن فيس و پوست خويش به درجات متعدد مبادرت ميكنند، پيشنهاد مي كنند با اعتنا به اينكه اكثر كرم هاي ضد تيرگي سرطان زا مي باشند از اين مبادرت جداگانه بپرهيزند، چون اين كرم ها به به عبارتي اندازه كرم هاي برنزه كننده پوست براي سالمي شخص خطرناك مي باشند.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۲:۱۱ توسط:علي پور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :