مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

ماسك خاك رس و چريشچريش يكي پركاربردترين معالجه‌هاي خانگي ضد آكنه


ماسك خاك رس و چريشچريش يكي پركاربردترين معالجه‌هاي خانگي ضد آكنه ميباشد.
توصيه امروز
كرم ضد لك عالي

موعظه خانم مقانلو براي از در ميان بردن چروك رخ
برگ‌هاي آن خاصيت ضد قارچ، ضد باكتري و تصفيه كننده خون دارااست و مانند يك ماده قابض طبيعي فعاليت ميكنند.
چريش، پوست را خنك كرده و از بروز جوش خودداري مي كند.
مواد لازميك سري عدد برگ چريش۱ قاشق چايخوري خاك رس قهوه‌ايگلابامر تنظيم ماسك خاك رسبرگ‌هاي چريش را در آفتاب كم آب فرماييد. آن‌ها‌را به طور پودر درآوريد.
يك قاشق چايخوري از اين پودر را با خاك رس قهوه‌اي تركيب نمائيد.
گلاب را به آن بيشتر فرماييد تا به طور خمير درآيد.
خمير را روي منطقه جراحت‌چشم بگذاريد و اذن دهيد به طور طبيعي كم آب شود.
اذن بدهيد اين ماسك ۲۰ دقيقه بماند آن‌گاه بشوييد.
ماسك ماست و خيارماست سرشار از اسيد لاكتيك ميباشد به اين ترتيب، براي لايه‌برداري پوست و كاهش جاي آكنه موءثر ميباشد.
در صورتي‌كه پيرو ماسك‌هاي طبيعي براي از در بين بردن جاي آكنه مي‌باشيد، نبايد ماست را ناديده بگيريد.
مواد لازمماستخيارنحوه تهيه و تنظيم ماسك براي جوش رخطرز ۱:– پاره اي ماست را روي جاي آكنه‌هاي رخ پخش نماييد.
– اذن بدهيد به دوران ۱۵ تا ۲۰ دقيقه بماند.
– در غايت آن را با آب ولرم شستشو دهيد.
طرز ۲:طرز ديگر اين ميباشد كه مي توانيد يك خيار را له كرده و با ماست تركيب فرمائيد.
خيار دربردارنده خاصيت خنك‌كننده ميباشد و مي تواند پوست شمارا تغذيه نمايد.
ماسك ماست و خاك رس و زردآلوادغام ماست، زردآلو و خاك رس يك كدام از ماسك‌هاي رخ عالي براي رفع جاي آكنه ميباشد كه ميخواهيم در‌اين نوشته ي علمي به شما معرفي كنيم.
زردآلو به لطف خاصيت ضد التهابي كه داراست مي تواند به معالجه آكنه، كاهش قرمزي و دوري از باقي ماندن اثر ها ناشي از آكنه امداد ‌نمايد.
مواد لازم۱ قاشق غذاخوري ماستزردآلونصف قاشق غذاخوري خاك رسشيوه تهيه و تنظيم ماسك براي جوش فيس– زردآلو را پوست بكنيد و آن‌گاه آن را له فرماييد.
– زردآلوي له‌گرديده را با خاك رس و ماست ادغام نمائيد تا يك خمير قابل انعطاف فراهم شود.
– خمير نتيجه ها را روي پوست‌تان پخش فرماييد.
– اذن بدهيد خمير به دوران ۱۵ تا ۲۰ دقيقه روي پوست بماند.
– در غايت آن را با آب ولرم شستشو دهيد.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۷:۲۶ توسط:علي پور موضوع:

ماسك جاي جوش و شناخت با گونه هاي شايسته ترين


ماسك جاي جوش و شناخت با گونه هاي شايسته ترين ماسكدرين بخش مي خواهيم شايسته ترين ماسك هاي جاي جوش را به شما معرفي كنيم. ماسك هاي معرفي گرديده از در ميان شايسته ترين ماسك ها گزينش گرديده اند و بيشترين تاثير را روي پوست مي گذراند. در‌حالتي كه به‌دنبال داشتن پوستي فارغ از هيچ پستي و بلندي ميباشيد ، ماسك هاي پايين را مطلقا آزمون فرماييد.
به كارگيري از آبليمو تحت عنوان شايسته ترين ماسك رفع جاي جوشآب‌ليمو با دارا بودن آلفا هيدروكسي اسيد (AHA)  يك ماده پر‌نور كننده براي پوست ميباشد كه يك كدام از رايج‌ترين مواد تشكيل‌دهنده‌ كرم‌هاي برطرف‌ كننده‌ جاي جوش به‌اكانت مي آيد. آبليموهمچنين پوست را ترميم و برنا‌سازي مي ‌نمايد.

كرم ضد لك عالي
براي معالجه جاي جوش از آبليموي جديد به كار گيري نماييد در‌حالتي كه پوست‌تان حساس ميباشد با مقداري آب آن را رقيق نماييد. با يك تكه پنبه، آب‌ليمو را روي جاي جوش‌ها بماليد. پاره اي مجال بدهيد تا كم آب شود بعد از آن با آب خنك پوست رخ‌تان را بشوييد.
هر دو روز يك‌توشه اين عمل را تكرار نمائيد تا در مدتي كوتاه از تيرگي‌هاي جاي جوش خلاص گرديد. نكته مهمي كه مي بايست به آن دقت فرماييد اين ميباشد كه قطعا از بعد از كم آب شدن پوست از يك مرطوب كننده به كار گيري نمائيد تا پوستتان كم آب نشود.

ماسك جاي جوش با به كار گيري از جوش شيرينجوش شيرين با دارا بودن خاصيت لايه برداري مي ‌تواند تحت عنوان يك معالجه خانگي براي از دربين بردن جاي جوش به‌عمل رود. اين ماده با پيلينگ بافت تيره جاي جوش، منجر مي‌گردد اين نقاط به‌تدريج از دربين بروند. به كارگيري منظم از اين نحوه سبب ساز مي توان به‌سرعت جاي جوش‌هايتان را از در ميان ببريد.
براي اين عمل در آغاز جوش‌ شيرين را در ظرفي بريزيد، پاره اي آب طولاني تر نمائيد و بهم بزنيد تا خميري يك‌دست مهيا شود. خمير را روي جاي جوش قرار بدهيد.
بگذاريد خمير در زمان شب روي جوش بماند و صبح آن را بشوييد. در صورتي‌كه مي ‌خواهيد پوستي برنا و براق داشته باشيد مي ‌توانيد گلاب را جايگزين آب عادي فرماييد.
به كارگيري از عسل تحت عنوان شايسته ترين ماسك جاي جوشعسل  يك معالجه خانگي خوب براي آكنه و جوش‌هاي قرمز‌رنگ و ملتهب ميباشد. عسل معالجه خير براي اكثري از خطاها پوستي ميباشد و يك كدام از كاربردهاي آن از در بين بردن نقاط تيره و جاي جوش‌هاي پوستي ميباشد.
براي اين خواسته پاره اي عسل نپخته را مستقيما روي نقطه ‌جوش قرار بدهيد. بگذاريد شب تا صبح روي چهره ‌تان بماند و صبح آن را با آب منزه بشوييد. اين عمل را هر روز تكرار نماييد تا به‌ سرعت از شر جاي جوش‌ها خلاص گرديد.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۱:۱۵ توسط:علي پور موضوع:

اين ماسك را روي پوست چهره و گردن


اين ماسك را روي پوست چهره و گردن (بجز حريم ديده ها) به مقطع ۱۵ دقيقه قرار داده و آنگاه با آب ولرم مي شوييم. اين ماسك عميقا پوست را پاك و تغذيه كرده و منافذ پهناور پوست را پاك سازي مي‌نمايد. از اين ماسك هفته اي يك توشه به كارگيري نماييد. در صورتي پوست چرب داريد، از اين ماسك طبيعي براي حل مشكلاتتان به كارگيري فرماييد. يكي سفيده تخم مرغ  و چايخوري آبليمو و نعناع را نياز خواهيد داشت كه در دسترس همگي مي‌باشد.

كرم ضد لك عالي
نحوه تهيه و تنظيم: اين مواد را در ادغام كن ريخته، هم بزنيد تا به صورت پوره در آيد، بعد از آن آن را به بازه ۱۰ دقيقه در فريزر بگذاريد تا خنك شود. اين ادغام را به استثناي ديده و نواحي حريم آن، با توجه و به آرامي روي رخ خويش بماليد.
حدود ۱۵ دقيقه طاقت كرده، بعد آن را نخست با آب گرم و آن‌گاه با آب سرد بشوييد. با به كار گيري از اين ماسك، پوست رخ از چربي هاي بيش تر منزه گرديده، صاف، يك پارچه و لطيف مي شود.
ماسك خيار و آووكادو با لبنياتبراي جوانسازي و ارتقاء شادابي پوست‌تان در بازه زماني هنگامي كوتاه راه‌حل‌اي نداريد جز آنكه ماسك خيار و آووكادو را با روشي نو آزمون فرمائيد. در ابتدا، در رابطه ماسك آووكادو حرف كرديم. البته اينجا، تركيبي تازه از يك ماسك طبيعي گران بها را معرفي ميكنيم.  اين ماسك در دوران وقتي كوتاه آنچنان نشاطي به پوست‌تان دهد كه حس نمائيد در برهه زماني ۲۰ دقيقه، پوست شما برنا‌خيس شده‌است.


شيوه تنظيم: كافيست، نصف فنجان خيار رنده گرديده، نصف فنجان آووكادو رنده گرديده، يكي سفيده تخم مرغ و ۲ قاشق غذاخوري شير جديد و مالامال چرب را با هم ادغام فرماييد تا خميري يك‌دست فراهم شود.
خمير تهيه و تنظيم گرديده را كه سبز رنگ ميباشد روي فيس‌تان بماليد و اذن دهيد به دوران نيم ساعت روي پوست‌تان باقي بماند. بعد از سپري شد اين مقطع وقتي پوست‌تان را با آب سرد بشوييد.
ماسكي براي رفع پيري فيس: معجون خيار و آلوورا و آبليموآلوورا همچون آووكادو، خاصيت غذايي اكثري دارااست و فوايد گوناگوني  براي شادابي پوست و موي داراست. آلوورا، در ترميم پوست و حفظ از آن در قبال علائم پيري زودرس بسيار مفيد ميباشد. ماسك خيار و آلوورا سرشار از آنتي اكسيدان ميباشد. اين ماسك چهره خيار، چين و چروك و خطوط ريز روي پوست كه به جهت ارتقا سن پديد آمده اند را كاهش مي‌دهد. ماسك خيار و آلوورا همينطور نقاط تيره ناشي از ارتقاء سن را از در ميان برده و براين اساس از تغيير و تحول رنگ پوست پرهيز مي نمايد.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۳:۰۰ توسط:علي پور موضوع:

عسل، رطوبت را براي نگهداري از پوست


عسل، رطوبت را براي نگهداري از پوست خويش در قبال كم آبي توليد مي نمايد.


معالجه لك هاي قهوه اي پوست فيس با آبليمو ، شكر و عسل26 ورژن گياهي و تماما طبيعي ديگر براي معالجه لكه هاي قهوه اي روي پوستراههاي طبيعي براي خلاص شدن سريع از لكه هاي تيره:
جعفري:

كرم ضد لك عالي
احتمالا مانند بخش اعظمي اشخاص ديگر فكر مي‌كنيد كه جعفري صرفا تحت عنوان ادويه كنار پيش دستي در رستورانها به كارگيري مي‌گردد. ويتامين هاي جان دار در جعفري، A و C ، به ساخت كلاژن در پوست امداد مي نمايد و با راديكال هاي آزاد نزاع مي‌نمايد تاپوستي پر‌نور خيس ، براق خيس و عاري از لك داشته باشيد.
يكي داروها، از جعفري، آب ليمو و عسل به كارگيري مي‌كند.
نصيب بالاي جعفري را خرد نماييد،آن را در ادغام كن بريزيديك قاشق چاي خوري آب ليمو و دو قاشق چاي خوري عسل به آن طولاني تر نماييد.يك خمير تهيه و تنظيم نمائيد و تركيب را روي صورتتان بگذاريد.پس از 20 دقيقه با آب بشويد. اين نحوه را هر روز آزمون نماييد.يك كدام از ديگر از معالجه هاي جعفري، تهيه و تنظيم يك چاي از جعفري و آب ليمو ميباشد.راز يك ساقه جعفري را خرد كرده، آن را به 2 فنجان آب جوش بيش تر فرماييد، بگذاريد پاره اي بجوشد و بعد از آن حدود 10 دقيقه بماند.فشار بياوريد تا صاف شود و يك قاشق آب ليمو به آن بيشتر نمائيد.اذن دهيد تا خنك شود و بعد با يك تكه پنبه آن را روي پوست خويش بماليد و پس از نيم ساعت آن را بشوييد.شما ميتوانيد اين معالجه را هر شب انجام دهيد.


از در ميان بردن لكه هاي چهره با تكه هاي يخ در 3 روزدر حالتي‌كه با لكه هاي سياه در فارغ از و رخ مشغول ميباشيد به شما تكه هاي يخي را سفارش ميكنيم كه بسيار شگفت انگيز اختلال را حل مي‌نمايد.اين لك ها به عارضه ها مختلفي به وجدو آمده اند كه ممكن ميباشد با سپري شد روزگار و با به كار گيري مداوم از يكسري مساك ها مداوا مي‌شوند. درين نوشته‌علمي از نمناك به شما ادغام آب ليمو ، دانه هاي انار ، آب سيب زميني ، تكه هاي يخ را سفارش مي‌كنيم كه به از دربين رفتن لكه هاي تيره و برنا سازي پوست امداد ميكند. كليه ي اين مواد خاصيت شگفت انگيز و تاثير گذاري داراست.ليمو خواص شگفت انگيزي مثل درخشندگي پوست و از ميان رفتن لك ها داراست البته آب سيب زميني در از دربين بردن لك هايي كه به جهت آكنه ايجاده گرديده اثر گذار ميباشد. انار بي نياز از آنتي اكسيدان ميباشد و سالم پوست و چهره را ارتقاء مي‌دهد و چروكيدگي پوست خودداري مينمايد.
يخ انار و ليمو براي معالجه لك پوست رخ مواد اول براي تهيه و تنظيم يخ ضد لك رخ:1/2 ليمو1 سيب زميني1/2 پياله انارانبان يخدر آغاز سيب زميني را پوست فرماييد و رنده فرمائيد و آن‌گاه آن را با انار و يك قاشق آب درون ادغام كن ادغام نمائيد و 1/2 ليمو را به آن اضافه كند و مجدد مخلوط نماييد.اين مواد را باطن انبان ي يخ بريزيد . 6-5 ساعت درون فريز قرار دهيد. تهيه و تنظيم يخ ضد لك رخ طرز به كارگيري از يخ رخ براي از در بين بردن لك و مك:دقايقي گوني يخ را روي موضع بماليد چندبار اين فعاليت را تكرار فرمائيد و آن‌گاه با آب سرد بشويد براي بدست داخل شدن شايسته ترين سود 2-1 تكه يخ را هر روز استعمال فرماييد.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۲:۰۸ توسط:علي پور موضوع:

شايسته ترين ماسك رخ براي پوست شما


انگيزه اصلي از گذاشتن ماسك چهره ، تزكيه عميق پوست رخ و از في مابين بردن لكه هايي ميباشد كه با شستن آب و صابون خانگي و بقيه منزه كننده ها از در بين نمي فرايند.
ماسك ها براي التيام پوست و از ميان بردن زردي پوست اثر فوق العاده اي دارا‌هستند .
ماسك جريان خون را تشديد ميكند و خستگي را از في مابين برده و از پوسته پوسته شدن پوست پرهيز ميكند .

كرم ضد لك عالي
 
شايسته ترين ماسك رخ براي پوست شما

 
مشكلي كه در طول گزينش ماسك فيس داريد، با درك كردن اين واقعيت پيچيده خيس ميگردد كه پوست چهره، گردن و روي كتف ها و استخوان هاي ترقوه يكسان وجود ندارد.
پوست سيرتكامل ها كم آب ميباشد درحالي كه پوست بيني و پيشاني چرب ميباشد.
پوست زنخدان مستعد جوش و پوست گردن و سينه حساس ميباشد.
هيچ كدام از ماسك هاي مدرن به درد خلل تان نمي‌خورد و بدترين كاري كه مي‌توانيد انجام دهيد استعمال از محصولي ميباشد كه مطلوب پوست تان نباشد.
پس چه ماسكي مطلوب پوست شماست؟
به تلاوت اين نوشته‌علمي ادامه دهيد تا پاسخ اين سوال را به دست آوريد.
به خاطر داشته باشيد براي هر ادغام پوست پيچيده و عجيبي، منش حلي موجود هست.
 
• پوست چربمعالجه پوست چرب نبايد سبب ساز از در ميان بردن تمام چربي هاي مازاد پوست شود.
اين عمل فقط سبب ساز بروز اشتباهات طولاني تر مي‌شود، زيرا پوست شما براي حفاظت از خويش به كمي چربي نياز داراست.
برهان حقيقي وواقعي چرب بودن پوست، فقدان رطوبت آن ميباشد. تن تان همت مينمايد بازدارنده از تبخير رطوبت شود و اين عمل را با پوشاندن پوست با چربي هايي كه بايستي در باطن آن باشند انجام مي‌دهد.
به اين ترتيب چيزي كه در واقع پوست چرب تان نياز داراست آبرساني ميباشد.
مواد ديگري كه مي‌توانند امداد نمايند چربي پوست تان متعادل شود و براي آن اثر گذار مي باشند عبارتند از:
۱) جوجوبا
۲) روغن درخت چاي
۳) خاك رس
۴) اسيد گليكوليك
همينطور از ماسك هايي كه منافذ پوست را مسدود مي نمايند، مثل كره كاكائو و موم عسل، اجتناب نمائيد.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۵:۵۴ توسط:علي پور موضوع:

طبيعي پوست چه ميباشد و چه فوايدي داراست؟

 طبيعي پوست چه ميباشد و چه فوايدي داراست؟تونر طبيعي پوست يك جور ماسك خانگي براي پاك كردن، توليد شادابي و تطهير پوست ميباشد كه با به كار گيري از مواد گياهي و طبيعي مانند گلاب، سركه سپيد، آب خيار و چاي سبز تهيه و تنظيم ميشود.

كرم ضد لك عالي
ستاره | خدمت آرايش و پيرايش و زيبايي - شما تا چه حد به نگهداري از پوست خويش و پاك سازي آن اهميت مي‌دهيد؟ استعمال از تونر طبيعي پوست روشي براي طهارت و توليد شادابي در پوست چهره ميباشد. به دنبال به معرفي تونر پوست، فوايد آن و شيوه تنظيم يكسري دسته تونر طبيعي براي اشكال پوست‌ ميپردازيم.
براي محافظت و تندرست ماندن پوست، علاوه بر نگهداري شادابي و رطوبت در آن بايستي به پاك سازي پوست نيز دقت ويژه شود. تونر طبيعي پوست نوعي ماسك ميباشد كه مي‌اقتدار در منزل و توسط مواد گياهي و طبيعي آن را تهيه و تنظيم كرد. تطهير پوست توسط اين تونر‌ها فوايد بخش اعظمي داراست و به كار گيري تر و تميز از آن هل تأثير بخش اعظمي بر زيبايي پوست خواهد داشت. تونر‌ها ميتوانند پوست را از آلودگي‌هاي متفاوت از گزاره گرد و غبار تميز نمايند. مواد تشكيل دهنده اكثر زمان ها تونر‌ها از آب، روغن و عصاره گياهان ساخته شده ميباشد. ولي بهتر ميباشد هر شخص تونري مطلوب را براي تندرست نگه داشتن پوست خويش به كارگيري نمايد. چراكه ممكن ميباشد مواد مايحتاج براي يك پوست چرب با يك پوست كم آب و يا اين كه حساس گوناگون باشد. 
 خاصيت بعضي از مواد تشكيل دهنده تونر طبيعي پوستروغن‌هاي طبيعي مانند روغن رزماري: توليد چربي مطلوب براي پاك سازي پوست و همينطور ضد باكتري ميباشند.موادي كه دربردارنده ويتامين E ميباشند: خواص آبرساني داشته و براي پوست كم آب مطلوب مي باشند.عصاره گياهان مانند چاي سبز و بابونه: براي از ميان بردن خستگي پوست، دوري از پيري زودرس و نيز يك متانت دهنده مطلوب براي پوست‌هاي حساس ميباشد.گياه آلوئه ورا: براي از دربين بردن التهاب و قرمزي از روي پوست‌هاي چرب و حساس مطلوب ميباشد.گلاب: يك آبرسان و تميز كننده كار كشته و مطلوب براي پوست كم آب ميباشد.


برچسب: كرم ضد لك عالي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۴:۳۰ توسط:علي پور موضوع:

ماسك پوست پرتقال و ماست


ماسك پوست پرتقال و ماستپوست پرتقال بدليل داشتن ويتامين C در كاهش تيرگي و لكه‌هاي پوستي بسيار اثرگذار ميباشد.
مواد موردنياز:پوست پرتقال۱ قاشق خوراك‌خوري ماست بي آلايشنحوه تهيه و تنظيم:پوست پرتقال را به بازه دو تا سه روز در معرض آفتاب قرار دهيد تا كم آب شود.بعداز كم آب شدن آن را آسياب كنبد.يك قاشق غذاخوري از پودر تهيه و تنظيم گرديده را با ماست ادغام نمائيد.خمير ساخت گرديده را روي پوست بماليد.۱۵ تا ۲۰ دقيقه طاقت نمائيد.فيس را با آب گرم بشوريد.هر شب پيشين از خواب از اين ماسك به كار گيري نمائيد.

كرم ضد لك عالي

ماسك شير، آب ليمو و عسلبا دقت به مواد تشكيل دهنده اين ماسك، هريك از مواد به تنهايي به شدت به پر‌نور شدن و شفافيت پوست ياري مي كنند كه در فيض ادغام كردن آن‌‌‌هامي‌قدرت حاصل بهتري را انتظار داشت.
مواد مايحتاج:1 قاشق غذاخوري شير1 قاشق غذاخوري آبليمو1 قاشق غذاخوري عسلروش تهيه و تنظيم:مواد تشكيل دهنده را در يك ظرف ادغام نماييد.ماسك را ۲۰ دقيقه روي پوست پاك خويش قرار دهيد.چهره را با آب گرم بشوريد.هر شب پيشين از خواب از اين ماسك استعمال فرماييد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۳:۲۰ توسط:علي پور موضوع:

۳. ماسك خاك رس و گلاب


۳. ماسك خاك رس و گلابخاك رس قهوه‌اي خير صرفا آلودگي‌هاي پوست را جذب مي كند بلكه چربي مازاد پوست را نيز ميگيرد. خاك رس قهوه‌اي، گردش خون را نيز تحريك ميكند. اين ماسك را بعد از ۱۵ دقيقه بشوييد.

بهترين كرم ضد لك
مواد لازم– ۲ قاشق غذاخوري خاك رس قهوه‌اي
– ۱ قاشق چايخوري گلاب
– ۵-۴ قاشق آبليمو
شيوه تنظيم ماسك براي جوش چهرهمواد را تركيب نمائيد تا خمير نرمي به دست آيد. منطقه متبوع را مرطوب كرده و خمير را به صورت هم اندازه روي آن بگذاريد. اذن دهيد كم آب شود. ماسك را به زمان طولاني روي فيس نگذاريد چون ميتواند پوست را كم آب نمايد.
مقاله داراي ربط: ماسك زردچوبه: ۱۱ امر تنظيم ماسك فيس با زردچوبه در منزل


۴. ماسك خاك رس و چريشچريش يك كدام از پركاربردترين معالجه‌هاي خانگي ضد آكنه ميباشد. برگ‌هاي آن خاصيت ضد قارچ، ضد باكتري و تصفيه كننده خون دارااست و مانند يك ماده قابض طبيعي كار ميكنند. چريش، پوست را خنك كرده و از بروز جوش پرهيز ميكند.
مواد لازم– يكسري عدد برگ چريش
– ۱ قاشق چايخوري خاك رس قهوه‌اي
– گلاب
امر تهيه و تنظيم ماسك خاك رسبرگ‌هاي چريش را در آفتاب كم آب نمائيد. آن ها را به طور پودر درآوريد. يك قاشق چايخوري از اين پودر را با خاك رس قهوه‌اي ادغام نماييد. گلاب را به آن بيش تر فرمائيد تا به طور خمير درآيد. خمير را روي حوزه‌ زخم‌چشم بگذاريد و اذن دهيد به طور طبيعي كم آب شود. اذن بدهيد اين ماسك ۲۰ دقيقه بماند بعد بشوييد.
مقاله داراي ارتباط: ماسك خيار: ۲۰ مهم ترين فوايد خيار براي پوست فيس و تن
۵. ماسك ماست و خيارماست سرشار از اسيد لاكتيك ميباشد براين اساس، براي لايه‌برداري پوست و كاهش جاي آكنه موءثر ميباشد. در حالتي‌كه درپي ماسك‌هاي طبيعي براي از دربين بردن جاي آكنه مي‌باشيد، نبايد ماست را ناديده بگيريد.
مواد لازم– ماست– خيار
شيوه تنظيم ماسك براي جوش رخطريق ۱:– يه خرده ماست را روي جاي آكنه‌هاي رخ پخش فرمائيد.– اذن بدهيد به برهه زماني ۱۵ تا ۲۰ دقيقه بماند.– در غايت آن را با آب ولرم شستشو دهيد.
نحوه ۲:شيوه ديگر اين مي باشد كه ميتوانيد يك خيار را له كرده و با ماست تركيب نمائيد. خيار دربردارنده خاصيت خنك‌كننده مي باشد و مي تواند پوست شمارا تغذيه نمايد.
۶. ماسك ماست و خاك رس و زردآلومخلوط ماست، زردآلو و خاك رس يكي ماسك‌هاي فيس عالي براي رفع جاي آكنه هست كه مي خواهيم در‌اين نوشته‌ي‌علمي به شما معرفي كنيم. زردآلو به لطف خاصيت ضد التهابي كه داراست مي تواند به معالجه آكنه، كاهش قرمزي و پرهيز از باقي ماندن اثر ها ناشي از آكنه امداد ‌نمايد.
مواد لازم– ۱ قاشق غذاخوري ماست– زردآلو–  نصف قاشق غذاخوري خاك رس
نحوه تهيه و تنظيم ماسك براي جوش رخ– زردآلو را پوست بكنيد و آن گاه آن را له نماييد.– زردآلوي له‌گرديده را با خاك رس و ماست ادغام فرماييد تا يك خمير قابل انعطاف مهيا شود.– خمير نتايج را روي پوست‌تان پخش فرماييد.– اذن بدهيد خمير به زمان ۱۵ تا ۲۰ دقيقه روي پوست بماند.– در غايت آن را با آب ولرم شستشو دهيد.


برچسب: بهترين كرم ضد لك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۰:۴۲ توسط:علي پور موضوع:

خاك رس سپيد (كائولين) براي ماسك


خاك رس سپيد (كائولين)
اين دسته خاك رس براي پوست هاي كم آب و حساس مطلوب مي باشد. خاك رس سپيد به جهت اينكه بسيار ملايم هست شناخته شده‌است. شما مي‌توانيد آن را به آرامي بر روي پوست حساس خويش بماليد و آنگاه از زيبايي خويش لذت ببريد.

بهترين كرم ضد لك

خاك رس قرمز‌رنگ
خاك رس قرمز‌رنگ براي پوست هاي حساس و كم آب بسيار مطلوب مي باشد. اين آيتم هم به علت اينكه ملايم مي باشد، مي‌تواند مورد قابل قبولي براي پوست هاي حساس و كم آب باشد. علاوه بر اين موردها، خاك رس قرمز رنگ در دسترس ترين مدل اين خاك در كشور‌ايران است.

خاك رس را به چه شكل و با چه موادي ادغام كنيم؟گزينش دسته خاك بخشي از مراحل تهيه و تنظيم ماسك مي‌باشد. پيرو بايستي مواد ديگري را به آن طولاني تر كنيم تا به وضعيت خمير در بيايد و بتوانيم آن را بر روي صورتمان بماليم. براي اين عمل، ما به مايعات نياز داريم. شما مي‌توانيد يك كدام از موردها پايين را با اعتنا به توضيحات تعيين كرده و با خاك رس ادغام نماييد:
آبواضح هست كه آب معمولي ترين آيتم هست. كافيست شير آب را گشوده فرماييد و تا جايي كه نياز داريد، به خاك بيشتر نمائيد و ماسكتان را تهيه و تنظيم فرمائيد.
گلابدر شرايطي‌كه مي‌خواهيد ماسك خاك رس خويش را از آن آساني در بياوريد و يه خرده ماهر خيس كار نمائيد، ميتوانيد از گلاب براي تهيه و تنظيم خمير به كارگيري فرمائيد. علاوه بر اين، گلاب سبب بهبود عطر ماسك ميگردد.
عسلعسل علاوه بر اينكه يك مرطوب كننده عالي ميباشد، دارنده خاصيت ضد باكتريايي هم ميباشد كه به كاهش جوش و آكنه شما امداد مينمايد. به همين استدلال عسل يكي شايسته ترين آيتم هاي براي تنظيم ماسك است.
شيرشير دربردارنده ماده اي مي باشد كه فوايدش براي پوست بسيار شناخته گرديده ميباشند. اين ماده شگفت انگيز، لاكتيك اسيد مي باشد. اين ماده يك اكسيد كننده طبيعي ملايم هست كه سلول هاي مرده پوست را از در بين ميبرد و پوست شما‌را قابل انعطاف و صاف مينمايد.
ماستماست هم مانند شير، منبعي بي نياز از لاكتيك اسيد مي‌باشد. همينطور به علت بافت ماست (مخصوصا در شرايطي كه از ماست يوناني يا اين كه چكيده مصرف شود)، ماسك خاك رس شما بسيار غليظ گرديده و به نيكي بر روي پوشت قرار ميگيرد.
سركه سيبسركه سيب هم در گونه هاي ماسك هاي فيس به كار گيري مي‌شود. اين ماده به علت اسيدي بودنش، PH خاك رس را متعادل مي‌كند.
روش تهيه و تنظيم ماسك خاك رس براي فيسيك قاشق چايخوري خاك رس را در يك پياله بريزيد.به به عبارتي مقدار، يكي‌از مايعاتي كه در ابتدا معرفي كرديم به آن بيش تر فرماييد.آن‌ها‌را خوب ادغام نمائيد تا به خميري يك پارچه تبديل شوند. در فيس لزوم مي‌توانيد مقادير مواد را اضافه نماييد.اعتنا داشته باشيد كه ماسك خاك رس نبايد سواي استعمال بماند. مسلما قبلي از به كارگيري، آن را ادغام نمائيد و مانده آن را به دور بيندازيد.
طرز به كارگيري از ماسك خاك رساز يك برس آرايشي يا اين كه انگشتان دست به كارگيري نمائيد. بهتر مي‌باشد تماما پاك و كم آب باشند. بعد يك لايه به تمام نقاط فيس خويش بماليد. ولي نبايد در بدور لب و ديده ها از ماسك به كارگيري نماييد.اذن بدهيد ۱۰ دقيقه بر روي پوستتان بماند. به علت تنوع مواد تشكيل دهنده، ممكن هست موادي كه شما استعمال مي‌كنيد پاره اي ديرتر كم آب شود. در هر فيس نيازي وجود ندارد شكيبايي فرمائيد تا ماسك كم آب شود، همينكه كمي شم غم كرديد، ميتوانيد آن را منزه فرمائيد.چهره خويش را با آب زياد بشوييد. براي تزكيه ماسك كاملا مي‌توانيد از يك تكه پارچه به كار گيري نمائيد. بعد از آن صورتتان را خوب كم آب نماييد.بعداز اين فرآيند، از يك مرطوب كننده به كارگيري نماييد.
طريق هاي تنظيم گونه هاي ماسك خاك رسماسك خاك رس قرمز‌رنگاين ماسك به علت اينكه ملايم ميباشد، مورد قابل قبولي براي پوست هاي حساس است. همينطور وجود گلاب در آن، عطري شگفت انگيز توليد مي نمايد و لاكتيك اسيد جان دار در ماست هم به زيبايي هرچه بيش تر پوستتان ياري مي نمايد.
مواد لازم
۱ قاشق چايخوري خاك رس قرمز‌رنگ۱ قاشق چايخوري گلاب۱ قاشق چايخوري ماست يونانيشيوه تهيه و تنظيم
خاك رس قرمز‌رنگ را باطن يك ادغام كن بريزيد.گلاب را به آن بيشتر كرده و هم بزنيد.بعد از آن ماست را به آن طولاني تر فرماييد و خوب هم بزنيد تا به خمير تبديل شود.در غايت آن را بر روي پوستتان بماليد.


برچسب: بهترين كرم ضد لك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۵:۵۰ توسط:علي پور موضوع:

پوست تندرست و روشن يكي‌از واحد سنجش‌هاي زيبايي


پوست تندرست و روشن يكي‌از واحد سنجش‌هاي زيبايي ميباشد. اكثر اوقات وجود لك قهوه‌اي رخ براي اشخاص آزار دهنده ميباشد. اين لك‌ها با طرز‌هاي ليزر درماني، لايه برداري و پيلينگ قابل معالجه ميباشند. در‌اين ميان به كارگيري از ماسك‌هاي رخ خانگي، راحت‌ترين و بي خطرترين روش براي رفع لك قهوه‌اي رخ مي باشد. درين نوشته‌علمي مي خواهيم به شما يادگرفتن بدهيم كه چه گونه با ياري تعدادي راهكار معمولي و به كار گيري از يك سري ماسك فيس خانگي، از شر لك قهوه‌اي چهره خويش خلاص گرديد. پس توصيه ميكنيم براي رفع لك قهوه‌اي رخ خويش با ما همدم باشيد.
براي از ميان بردن لك با تجويز دكتر كارشناس از كرم‌هاي حــاوي هـيدروكـينون با در صد‌هاي گـوناگـون (نبايد طولاني تر از ۶ تا ۷ درصد باشد) ميتوان اسـتفاده نمود.

كرم ضد لك عالي
روشـهاي ديگـر در معالجه لك چهره: لايه برداري (peeling)؛ سايش پوست توسط ميكانيكـي (dermabresion & salabresion) و لـيزر ميباشـد كـه بسـته به پوسـت افـراد انتخـاب مي شود.
افـراد با رنگ چـشــم روشـن و مـوهـاي روشــن مـقـــدار رنگـدانـه پـوسـتي كـمتري نسـبت به پوسـتهاي تيره دارا هستند و به همين عامل روشنايي آفتاب اضافه در پوست اين اشخاص رخنه داراست و، زيرا يك كدام از اثرات نور و روشنايي آفتاب توليد لك فيس و همينطور كــك و مك ميباشـد براي پيشگيري و معالجه اين اشخاص نياز مبرم به ضد آفتاب دارا‌هستند.
پيـلينگ روش معالجه لك قهوه‌اي چهره
يكي‌از معالجه‌هاي لك صـورت همچـنان كه قـبلاُ نيز گفته شد استعمال از پيـلينگ است. البته اين طرز مطلوب كليه اشخاص نميباشد. چـون اشخاص با رنگ پوست تيره به هيچ عنوانْ مناسـب پيلينگ نميباشند. چــون يكي‌از عـوارض پيلـينگ خـود لك ميباشـد و شانـس ايجـاد لك در اشخاص با پوست تيره خيلي بالا هست.
معالجه ديگر لك فيس ليزر درماني است.
هيچكدام از طريق‌هاي درماني لك رخ هميشگي وجود ندارد و در يك نشست نيز انجام نميگيرد و نياز به تجـديد معالجه داراست و ادامه معالجه دارااست، چون استـعداد اشخاص براي توليد لك كه با اين روشــهاي درمانــي برطرف نمي گردد. با پيشگيري از تابش اشعه خورشيد بطور بي واسطه بر روي رخ از ساخت لك تا حد متعددي ميتوان جـلوگـيري كرد. مصرف كرم‌هاي ضد آفتاب بطور منظم با عيار فراتر از ۲۰ به فواصل هر ۳ ساعت و همچـنين اجـتناب از تابش فروغ و روشنايي خـورشـيد بطـور مسـتقـيم بر روي چهره در اشخاص مستعـد از ايجـاد لك ميتوان پيشگيري نمود. دقت داشته باشيد مصرف ضد آفتاب در اشخاص مستعد يك نياز حياتي در معالجه و پيشگيري از لك است.
در پي ميخواهيم ۵ ماسك طبيعي متعدد را معرفي كنيم و طريق تهيه و تنظيم و به كار گيري هركدام را به شما يادگرفتن دهيم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۱:۱۱ توسط:علي پور موضوع: